Для дослідників свого родоводу

 
 

Для дослідників свого родоводу

20.04.2012



Дана стаття буде цікавою виключно ямельничанам. Багато хто з них хотів би детальніше дізнатися про свій родовід та розширити знання про своє родове дерево. Нижче ми вміщуємо дані про народжених в 1886 – 1911 роках ямельничан згідно метрики, яка невідомо чи на даний час ще збереглася в тому стані, в якому її відписав дослідник, автор цієї статті, та чи й збереглася взагалі. В метриці вказувався і номер дому в Ямельниці, а також інформація по школі (скільки років навчалася та чи інша особа) та інші зауваження, які ми опускаємо. Метрика велася польською мовою (виняток становить лише 1908 рік), достовірність відомостей перевірити неможливо через відсутність джерельної бази.

1886: Прокіп Шиналь, син Стаха, Олекса Марчук, син Михайла, Гаврило Костів, син Івана, Олекса Тарас, син Парашки, Юрко Данилів, син Дам`яна, Февронія Костів, донька Василя, Анна vel. Марися Тарас, донька Івана, Марія Гнатів, донька Федора, Сень Гнатів, син Луця, Ева Левицька, донька Анни.

1887: Павло Савчин, син Андруся, Розалія Шиналь, донька Онофера, Марія Мурин, донька Ізидора, Ксенія Шинель, донька Сеня, Каська Костів, донька Івана, Миколай Савчин, син Данила, Текля Савчин, донька Василя, Анастасія Савчин, донька Еміліяна, Іван Марчук, син Сеня, Анна Тарас, донька Сеньки, Максим Гнатів, син Пилипа, Варвара Савчин, донька Гаврила, Василь Чущак, син Андруся, Анна Ціцьків, донька Марка.

1888: Анна Попович, донька Івана, Федір Карпин, син Стефана, Марія Плита, донька Кіндрата, Федір Коплак, син Мартина, Теодозія Смолій, донька Павла, Миколай Данилів, син Дам`яна, Анна Тарас, донька Парані, Іван Марчук, син Василя, Анна Костів, донька Гриня, Гелена Стинавська, донька Корнеля, Іван Шиналь, син Онуфрія, Іван Корнилів, син Атанасія, Гринь Костів, син Матрони, Парашка Савчин, донька Василя, Дмитро Дутчин, син Микити, Марія Лях, донька Івана, Андрусь Кіндратишин, син Романа, Парашка Стенавська, донька Марії, Іван Гнатів, син Луця, Василь Гнатів, син Атанасія, Марія Кокун, донька Пилипа.

1889: Стефан Ключак, син Павла, Владислав Кондрат vel. Николин (опікун Борис, мати – Катерина Николин), Марія Цовцик, донька Леона, Анна Костів, донька Івана, Анна Тимків, донька Стефана, Анна Костів, донька Івана, Павло Лаврик, син Федора, Марія  Тарас, донька Івана, Марія Николин, донька Яця, Миколай Костів, син Василя, Танька Гнатів, донька Федора, Марія Савчин, донька Данила, Анна Лунів, донька Андрія, Михайло Попович, син Дмитра, Марія Шиналь, донька Стася, Розалія Попович, донька Стася, Розалія Гоцинець, донька Павла, Паранька Кокун, донька Данила, Пилип Коплак, син Мартина, Варвара Гнатишин, донька Миколая, Миколай Лавриків, син Мартина, Данило Ілечків, син Карпи, Стефан Ціцьків, син Марка.

1890: Іван Смолій, син Павла, Катерина Лях, донька Івана, Федір Джуджук, син Мартина, Симеон Лях, син Федора, Розалія Тарас, донька Томаша, Іван Цовцик, син Мартина, Іван Савчин, син Андрія, Ілля (Еліаш) Шиналь, син Онофера, Ілля (Еліаш) Савчин, син Василя, Парашка Кокун, донька Пилипа, Анна Ільків, донька Юстина, Текля Данилів, донька Дам`яна, Миколай Карпин, син Стефана, Анна Карпин, донька Максима, Варвара Вояґа, донька Гриня, Варвара Савчин, донька Еміліяна, Симеон Марчук, син Якима, Марія Тимків, донька Клементини.

1891: Василь Джуджук, син Микити, Іван Тимків, син Стефана, Павло Мурин, син Ізидора, Анна Янів, донька Гриня, Марія Яцків, донька Павла, Василь Костів, син Гриня, Іван Яцків, син Юстина, Павло Янів, син Савки, Стефан Ракочий, син Карпи, Даніель Гнатів, син Матвія і Февроні, Анна Чущак, донька Андруся, Іван Кіндратишин, син Романа, Іван Коплак, син Мартина, Анна Карпин, донька Лаврентія, Дмитро Корнилів, син Микити, Анна Ключак, донька Михайла, Розалія Лаврик, донька Федора, Варвара Гнатів, донька Федора, Пилип Костів, син Павла.

1892: Федір Данилів, син Титна, Іван Гнатишин, син Гната, Симеон Тарас, син Цецилії (Ксеньки), Федір Ключак, син Павла, Розалія Гнатишин, донька Миколая, Пелагія Савчин, донька Гаврила, Василь Марчук, син Михайла, Анна Тарас, донька Томаша, Марія Ілечків, донька Карпи, Ілько Костів (Прокопів), син Івана, Райзель Штранґ (Маґер), син Юди і Файґе, Іван Ціцьків, син Марка і Марії, Дмитро Лунів, син Андруся і Теодори, Рузя Костів, донька Анни, Михайло Шиналь, син Онуфрія і Олени, Микола Марчук, син Атанасія і Теклі, Микола Ключак, син Петра і Тетяни, Марія Гнатів, донька Йосифа і Матрони.

1893: Анна Кіндратишин, донька Микити і Олександри, Рузя Савчин, донька Еміліяна і Марії, Тимко Янів, син Савки і Теклі, Анна Ракочий, донька Прокопа і Евфінії, Іван Карпин, син Стефана і Марії, Гринь Костів, син Василя і Параньки, Михайло Гнатів, син Атанасія і Марії, Сень Попович, син Марка і Матрони, Атанасія Ільків, донька Агафії, Анна Джуджук, донька Микити і Варвари, Василь Лях, син Теодора і Тетяни, Василь Петриканин, син Февронії, доньки Савки в Вишній Стинаві, Іван Марків, син Гната і Соломонії, Василь Лавриків, син Мартина і Параньки, Євдокія Тимків, донька Стефана і Варвари, Анна Попович, донька Стася і Матрони, Павло Николин, син Бориса і Катерини, Павло Яцків, син Юстина і Марії, Стефан Цовцик, син Леона і Марії, Іван Джуджук, син Йосифа і Февронії, Михайло Савчин, син Андруся і Анни, Розалія Чущак, донька Дам`яна і Пелагії, Анна Кокун, донька Пилипа і Варвари, Михайло Карпин, син Луця і Анастасії, Михайло Попович, син Меланії, доньки Симона Поповича, Розалія Гнатишин, донька Кирила і Олександри, Микола Кіндратишин, син Романа і Марти.

1894: Василь Плитин, син Корнеля і Еви, Андрусь Коплак, син Мартима і Юліанни, Марія Гнатишин, донька Миколая і  Марії, Іван Попович, син Гафи, доньки Симона, Михайло Гнатів, син Луця і Катерини, Теодор Шиналь, син Анастасії, доньки Сеня, Олекса Лунів, син Катерини, доньки  Матвія, Онуфрій Плета, син Кіндрата і Марти, Пелагія Янів, донька Гриня і Клавдії, Марціанна (Маркіяна) Корнилів, донька Софона і Антоніни, Миколай Савчин, син Прокопа і Євдокії, Розалія Савчин, донька Дмитра і Агафії, Павло Ільків, син Пилипа і Теклі, Миколай Джуджук, син Мартима і Параньки, Іван Ракочий, син Карпа і Марії, Анна Вояґа, донька Гриня і Анастасії, Миколай Кокун, син Данила і Теклі, Анна Корнилів, донька Микити і Цецилії, Марія Костів, донька Гриня і Марти, Анна Гнатів, донька Февронії, доньки Матвія, Іля Коплак, син Гриня і Теклі, Василь Костів, син Івана і Теклі, Анна Марчук, донька Якима і Теклі, Анна Савчин, донька Пилипа і Марти, Паранька Гнатів, донька Теодора і Розалії, Розалія Николин, донька Бориса і Катерини, Василь Ключак, син Павла і Параньки.

1895: Марія Щур, донька Макарія і Марії, Анна Корнилів, донька Атанасія і Галафіри, Олекса Лавриків, син Теодора і Анни, Іван Лавриків, син Теодора і Анни, Олекса Ілечків, син Карпа і Анни, Іван Данилів, син Максима і Катерини, Ілля Попович, син Стася і Матрони, Марія Костів та Іван Костів, діти Прокопіва і Дади, Анна Цовцик, донька Мартина і Анни, Розалія Костів, донька Павла і Христини, Онуфрій Карпин, син Максима і Матрони, Анна Ключак, донька Петра і Тетяни, Пелагія Савчин, донька Василя і Мінодори, Розалія Карпин, донька Лавра і Христини, Розалія Лунів, донька Андруся і Теодори, Марта Мурин, донька Анастасії, доньки Гаврила Щура (вдова по Ізидорі Мурині), Розалія Плитин, донька Ізидора і Анни, Дмитро Гнатів, син Афтаназія і Марії, Дмитро Кіндратишин, син Микити і Олександри, Михайло Савчин, син Данила і Полагни, Михайло Тимків, син Пилипа і Марти, Анна Бренич, донька Михайла і Анастасії.

1896: Теодорія Корнилів, донька Микити і Цецилії, Марія Тарас, донька Тимка і Юстини, Марія Ільків, донька Евдосії, доньки Юстини Ільків, Миколай Гнатишин, син Кирила і Олександри, Теодор Ракочий, син Прокопа і Євфимії, Марта Янів, донька Михайла і Евдосії, Олекса Николин, син Бориса і Катерини, Василь Тимків, син Стефана і Варвари, Миколай Гнатів, син Осипа і Матрони, Іван Гоцинець, син Сеня і Матрони, Анна Лавриків, донька Мартина і Параньки, Петро Николин, син Яця і Олени, Гринько Савчин, син Дмитра і Анни, Рузя Цовцик, донька Леона і Марії, Іван Корнилів, син Софона і Антоніни, Ізраель Мосес Фенєрберґ, син Саломона Фенєрберґа і Тайґе Ґіттель Клінґхофтен.

1897: Марія Коплак, донька Томаша і Анни, Стефан Янів, син Гриня і Клавдії, Тимко Кокун, син Сидора і Анастасії, Марія Коплак, донька Мартина і Юлії, Олекса Тарас, син Цецилії (Ксеньки) Тарас, Павло Лях, син Теодора і Тетяни, Павло Щур, син Макарія і Марії, Станіслав Пушман, син Івана і Марії, Марта Кокун, донька Івана і Тетяни, Василь Савчин, син Еміліяна і Марії, Іван Тарас, син Михайла і Катерини, Федір Костів, син Гриня і Марти, Розалія Костів, донька Аксенії, доньки Івана Костіва, Іван Гнатів, син Федора і Розалії, Анна Ракочий, донька Карпа і Марії, Варвара Шиналь, донька Максима і Анни, Розалія Тарас, донька Парані, доньки Івана Тараса, Василь Лях, син Івана і Анастасії, Лукаш Плитин, син Корнила і Еви, Параня Костів, донька Анни, доньки Яця Костіва, Тимко Попович, син Матвія і Февронії, Рузя Вояґа,  донька Гриня і Анастасії, Анна Гнатишин, донька Миколая і Марії, Марта Корнилів, донька Анастасія і Глафіри, Розалія Марків, донька Пилипа і Теклі, Рузя Кокун, донька Пилипа і Варвари, Анастасія Николин, донька Бориса і Катерини, Варвара Смолій, донька Розалії, доньки Павла Смолія, Павло Марчук, син Якима і Теклі, Андрусь Карпин, син  Максима і Матрони, Андрусь Янів, син Михайла і Євдокії, Дмитро Попович, син Карпа і Полагни, Дмитро Кокун, син Данила і Теклі, Андрусь Корнилів, син Микити і Цецилії, Пилип Лавриків, син Федора і Анни, Миколай Цовцик, син Мартина і Марти, Анастасія Тарас, донька Івана Тараса Максимового і Теодозії, Анна Цовцик, донька Мартина і Марти, Луць Плитин, син Данила і Еви.

1898: Стефан Джуджук, Василь Ільків, син пилипа і Теклі, Василь Джуджук, син Марка і Полагни, Андрусь Джуджук, син Софона і Теодори, Розалія Ключак, донька Петра і Тетяни, Василь Костів, син Данила і Анни, Павло Кіндратишин, син Романа і Анни, Розалія Гнатів, донька Луця і Катерини, Миколай Кондрат, син Івана і Марії, Андрусь Ключак, син Павла і Прапеди, Марта Савчин, донька Василя і Мінодори, Марія Чущак, донька Гната і Зеновії, Розалія Кіндратишин, донька Микити і Олександри, Марта Карпин, донька Луця і Анастасії, Марта Данилів, донька Кирила і Февронії, Дмитро Карпин, син Стефана і Марії, Марія Гнатишин, донька Кирила і Олександри, Марта Ракочий, донька Прокопа і Євфімії, Іван Гнатів, син Осипа і Матрони, Дмитро Николин, син Теофіла і Розалії, Марта Ключак, донька Яця і Матрони, Анна Стинавська, донька Панька і Теодори, Пилип Гнатишин, син Максима і Євфімії.

1899: Василь Гнатів, син Стефана і Матрони, Анна Савчин, донька (нерозбірливо) і Матрони, Марта Попович, донька Германа (Гриня) і Анни, Василь Марчук, син Максима і Марії, Олекса Шиналь, син Онуфрія і Олени, Михайло Плитин, син Корнеля і Еви, Іван Тарас, син Тимка і Юстини, Павло Кокун, син Дмитра і Юлії, Матвій Плита, син Кіндрата і Марти, Іван Марків, син Пилипа і Теклі, Олекса Чущак, син Дам`яна і Полагни, Олекса Яцків, син Павла і Христини, Розалія Коплак, донька Гриня і Теклі, Павло Карпин, син Максима і Матрони, Павло Данилів, син Данила і Гафи, Дмитро Ковбаснюк, син Петра і Інни, Олекса Савчин, син Данила і Полаги, Полага Тарас, донька Михайла і Катерини, Розалія Гоцинець, донька Івана і Теклі Февронії, Марта Попович, донька Карпа і Полаги, Миколай Гнатів, син Афтоназа і Марії, Анна Янів, донька Савки і Теклі, Анастасія Кокун, донька Пилипа і Варвари.

1900: Тимко Тимків, син Теодора і Катерини, Розалія Марків, донька Дмитра і Євдокії, Юстина Попович, донька Івана і Марти, Марія Подольська, донька Пелагії Подольської, Василь Коплак, син Томаша і Анни, Олекса Корнилів, син Атанасія і Глафіри, Олекса Костів, син Василя і Параньки, Олекса Гнатів, син Матрони, Розалія Коплак, донька Мартина і Юліанни, Теодозія Лях, донька Івана і Матрони, Марта Шиналь, донька Максима і Анни, Олекса Кондрат, син Івана і Марії, Никола Карпин, син Павла і Христини, Никола Попович, син Марка і Матрони, Розалія ракочий, донька Прокопа і Хими, Іван Гнатишин, син Кирила і Олександри, Онуфрій Лях, син Теодора і Тетяни, Іван Джуджук, син Марка і Пелагії, Анна Тимків, донька Пилипа і Марфти, Марта Костів, донька Данила і Анни, Іван Николин, син Теофіла і Розалії, Марта Джуджук, донька Гната і Анни, Іван Костів, син Павла і Гелени, Никола Чущак, син Сеня і Марії, Олекса Кокун, син Ізидора і Анастасії, Андрій Савчин, син Трофима і Анни, Луць Вояґа, син Гриня і Анастасії, Анна Карпин, донька Стефана і Марії, Варвара Марчук, донька Якима і Теклі, Тетяна Лавриків, донька Мартина і Параньки, Андрій Лях, син Івана і Анастасії, Никола Янів, син Гриня і Клавдії.

1901: Марія Ключак, донька Павла і Параньки, Анна Яцків, донька Василя і Розалії, Розалія Ільків, донька Пилипа і Теклі, Тимко Ключак, син Яця і Матрони, Павло Джуджук, син Софона (Осипа) і Теодори, Михайло Чущак, син Карпа і Анни, Максим Кіндратишин, син Романа і Марти, Ева Костів, донька Анни, Олекса Ключак, син Петра і Тетяни, Розалія Савчин, донька Савки і Ксеньки, Анна Гнатишин, донька Максима і Хими, Марія Стинавська, донька Панфелеона і Теодори, Анна Гоцинець, донька Івана і Февронії, Марта Попович, донька Карпа і Полагни, Михайло Лаврик, син Теодора і Анни, Андрій Цовцик, син Леона і Марії, Анна Коплак, донька Гриня і Теклі, Василь Карпин, син Николи і Марії, Марта Тарас, донька Івана Тараса Максимового і Теодозії, Теодозія Чущак, донька Дам`яна і Палаги, Дмитро Шиналь, син Анастасії, Анна Николин, донька Бориса і Акилини, званої Марія, Василь Ключак, син Івана і Розалії.

1902: Теодор Янів, син Савки і Теклі, Розалія Данилів, донька Гринька і Марії, Варвара Кокун, донька Ізидора і Анастасії, Анна Кондрат, донька Івана і Марії, Олекса Гнатів, син Онуфрія і Анни, Максим Тарас, син Тимка і Юстини, Теодор Савчин, син Василя і Мінодори, Гринько (Юрко) Коплак, син Романа і Анни, Павло Марків, син Дмитра і Євдокії, Розалія Лях, донька Теодора і Тетяни, Петро Кокун, син Дмитра і Юлії, Михайло Ракочий, син Карпа і Марії, Розалія Гнатів, донька Стефана і Матрони, Розалія Марчук, донька Максима і Марії, Анна Кокун, донька Івана і Тетяни, Миколай Шиналь, син Максима і Анни, Дмитро Савчин, син Прокопа і Євдокії, Розалія Джуджук, донька Гринька і Варвари, Анна Николин, донька Теофіла і Розалії, Анна Савчин, донька Івана і Розалії, Розалія Янів, донька Михайла і Євдокії, Паранька Кіндратишин, донька Михайла і Анни, Марія Джуджук, донька Микити і Варвари, Андрусь Яцків, син Івана і Анни, Хаве Рох, донька Фроіма і Рози.

1903: Стефан Стинавський, син Микити і Полаги, Іван Костів, син Василя і Анни, Павло Гоцинець, син Петра і Катерини, Павло Дутчин, син Василя і Явдохи, Анна Марків, донька Гната і Соломонії, Андрусь Гнатишин, син Кирила і Олександри, Олекса Джуджук, син Гната і Анни, Марта Ільків, донька Яця і Анни, Марта Бренич, донька Михайла і Анастасії, Розалія Карпин, донька Стефана і Марії, Марія Кокун, донька Пилипа і Варвари, Марія Карпин, донька Луця і Анастасії, Никола Ракочий, син Прокопа і Євфімії, Іван Марків, син Сеня і Теодозії, Рузя Корнилів, донька Софона і Антоніни, Іван Яцків, син Василя і Розалії, Марта Карпин, донька Максима і Матрони, Онофер Савчин, син Емілія і Маури, званої Марія, Марія Тимків, донька Пилипа і Марти, Марія Костів, донька Корнеля і Анни, Михайло Карпин, син Николи і Марії, Анастасія Ільків, донька Пилипа і Теклі, Дмитро Гнатів, син Онофера і Анни, Марія Савчин, донька Кіндрата і Марії, Михайло Гоцинець, син Івана і Февронії, Дмитро Ключак, син Петра і Тетяни, Анна Гнатів, донька Афтаназія і Марії, Василь Тарас, син Параньки Тарас Стинавської, Марта Николин, донька Бориса і Акілини (Марії), Андрусь Джуджук, син Марка і Полаги, Василь Кокун, син Сидора і Анастасії, Йозеф Герш Штранґ, син Юди і Файґе (Маґер), Хаім Гальперн, син Маркуса і Міке (Нестель) (в Ямельничках).

1904: Марта Гнатів, донька Йосифа і Полаги, Василь Корнилів, син Микити і Цецилії, Стефан Гнатишин, син Івана  і Марії, Розалія Кондрат, донька Івана і Марії, Марта Ключак, донька Павла і Параньки, Олекса Гнатишин, син Максима і Евфемії, Олекса Чущак, син Івана і Анни, Василь Чудійович, син Олекси і Анастасії, уродженої Чудійович (в Орявчику), Теодор Щур, син Макарія і Марії, Лукаш Кіндратишин, син Романа і Марти, Анастасія Корнилів, донька Софона і Антоніни, Юзефіна Матильда (подвійне ім`я) Пушман, донька Яна і Марії (з дому Крушельницька) (в Ямельничках), Василь Гоцинець, син матрони, доньки Сеня Гоцинця і Марії Журавчик, Олекса Тимків, син Андруся і Марії, Павло Марків, син Ілька і Євдокії Левицької, Василь Чущак, син Карпа і Анни, Михайло Костів, син Павла і Олени, Іван Плитин, син Кіндрата і Марти, Михайло Савчин, син Анни, доньки Дмитра Савчина і Агафії (з дому Ракочий), Василь Марків, син Дмитра і Євдоксії (з дому Яцків), Паранька Савчин, донька Івана і Розалії, Дмитро Чущак, син Сеня і Марії, Марта Марків, донька Пилипа і Теклі, Варвара Коплак, донька Романа і Анни, Марія Янів, донька Савки і Теклі, Марта Попович, донька Марка і Матрони, Етель Ротх, син Фроіма і Рози Крамер, Якоб Гальперн, син Маркуса і Міни Нестель (в Ямельничках), Василь Попович, син Карпи і Пелагії.

1905: Марія Лях, донька Івана і Матрони, Рузя Джуджук, донькаГната і Анни, Олекса Савчин, син Прокопа і Євдоксії, Пилип Коплак, син Мартима (Дмитра) і Юліанни, Анастасія Попович, донька Германа (Гриня) і Анни, Матрона Марчук, донька Максима і Марії, Марія Ключак, донька Яця і Матрони, Рузя Карпин, донька Луця і Анастасії, Варвара Янів, донька Михайла і Євдоксії, Тимко Ключак, син Івана і Розалії, Рузя Марків, донька Гната і Соломонії, Василь ракочий, син прокопа і Євфімії, Андрусь Костів, син Данила і Анни, Марія Николин, донька Бориса і Акілини, званої Марина, Марта Костів, донька Василя і Анни, Михайло Джуджук, син Софона і Теодори, Анна Попович, донька Карпа і Полаги, Андрусь Попович, син Стася і Матрони, Теодозія савчин, донька Савки і Ксеньки, Василь Данилів, син Гринька і Марії, Матвій Лях, син Івана і Анастасії, марта Гнатишин, донька Кирила і Олександри, Іван Гнатишин, син Гната і Євфрозини, Марія лях, донька Федора і Тетяни, Марія Цовцик, донька (нерозбірливо) і Марії, Рузя Бренич, донька Михайла і Анастасії, Дмитро Кокун, син Ізидора і Анастасії, Дмитро Гоцинець, син Івана і Февронії, Марта Кіндратишин, донька Сеня і Марії.

1906: Броніслав Пушман, син Яна і Марії, Марія Карпин, донька Стефана і Марії, Теодозія Чулевич (Чудійович), донька Івана (Олекси) і Анастасії, Рузя Гнатів, донька Івана і Марії, Марія Дутчин, донька Василя і Євдоксії, Рузя Карпин, донька Анни, вдови по Максимові Шиналь, Марта Джуджук, донька Микити і Варвари, Василь Гоцинець, син Петра і Катерини, Олекса Карпин, син Лавра і Христини, Михайло Яцків, син Костя і Варвари, Рузя Цовцик, донька Мартима і Марти, Марця Лаврик, донька Стефана (Олекси) і Марії, Рузя Тимків, донька Пилипа і Марти, Юстина Джуджук, донька Гната і Анни, Анна Гнатів, донька Матрони, Іван Попович, син Германа і Анни, Марія Коплак, донька Михайла і Анни, Марця Коплак, донька Тимка і Анни, Михайло Ільків, син Яця і Анни, Андрусь Гнатів, син Атанасія і Марії, Рузя Гнатишин, донька Максима і Євфемії, Андрусь Щур, син Макарія і Марії, Андрусь Лаврик, син Мартима і Прокседи, Андрусь Марчук, син Йоахима і Теклі, Марія Марків, донька Дмитра і Євдоксії, Никола Кіндратишин, син Микити і Олександри, Ізак Юзеф Ротх, син Фроіма і Рози.

1907: Ізак Гальперн, син Маркуса і Міни, Ізак Якоб Ротх, син Абрахама і Хаї, Дося Джуджук, донька Гриня і Варвари Марчук, Варвара Коплак, донька Гриня і Теклі Лунів, Анна Данилів, донька Гриня і Марії Плити, Олекса (Андрусь?) Гнатів, син Осипа і Полаги Костів, Рузя Чущак, донька Сеня і Марії Корнилів, Анна Савчин, донька Кіндрата і Марії Тарас, Андрусь Гнатів, син Сеня і Настуні Савчин, Рузя Янів, донька Савки і Теклі Яцків, Марта Марчук, донька Федора і Анни Тарас, Варвара Савчин, донька Василя і Мінодори Станович, Марта Савчин, донька Прокопа і Досі Попович, Олекса Кокун, син Івана і Таці Марків, Дося Карпин, донька Максима і Матрони Ключак, Марися Янів, донька Михайла і Досі Чущак, Михайло Попович, син Івана і Марії Тарас, Рузя Костів, донька Василя і Анни Савчин, Оніфро Тимків, син Андруся і Марії Карпин, Варвара Ключак, донька Петра і Таці Дутчин, Андрусь Марків, син Гната і Соломонії Дутчин, Анна Марків, донька Пилипа і Теклі Джуджук, Марта Стинавська, донька Панька і Фесі Гнатів, Марта Савчин, донька Івана і Рузі Шиналь, Василь Кіндратишин, син Сеня і Марії Марчук, Дмитро Гнатишин, син Івана і Марії Костів, Настуня Джуджук, донька Тимка і Юлії Николин, Андрусь Марків, син Ілька і Досі Левицької, Михайло Савчин, син Пилипа і Фесі Марчук, Варвара Попович, донька Яця і Парашки Кокун, Варвара Яцків, донька Олекси і Рузі Савчин, Никола Ключак, син Яця і Матрони Станович, Анна Яків, донька Олекси і Рузі Тарас, Марта Николин, донька Василя і Варвари Гнатишин.

1908: Варвася Николин, донька Бориса, Февронія Кокун, донька Пилипа, Олекса Ільків, син Николи, Розалія карпин, донька Онофера, Марта Яцків, донька Ілька, Олекса Тарас, син Михайла, Анастасія Ключак, донька Павла, Ілько Костів, син Павла, Андрусь Карпин, син Стефана, Марта Савчин, донька Федя, Марта Марчук, донька Максима, марта Чущак, донька Івана, Василь Станович, син Акакія (Яця), Анна Джуджук, донька Марка, Варвасі Джуджук, донька Ігната, Ілько Савчин, син Кіндрата, Марія Кіндратишин, донька Михайла, Михайло Гнатів, син Онофера, Іван Попович, син Карпа, Анна Гнатишин, донька Кирила, Анна Гнатів, донька Стефана, Марта Гнатишин, донька Гната, Варвара Ключак, донька Івана, Олекса Гоцинець, син Петра, Андрусь Попович, син Осипа, Марта Щур, донька Макара, Анна Стинавська, донька Микити, Василь Лунів, син Павла, Василь Лях, син Николи, Марта Данилів, донька Олекси.

1909: Марта Джуджук, донька Гриня, Ілько Джуджук, син Софрона, Розалія Кокун, донька Ізидора, Анастасія Лях, донька Федя (Гриня), Андрій Николин, син Василя, Олекса Марків, син Дмитра, Марта Попович, донька Івана, Марія Яцків, донька Василя, Марія Ключак, донька Федя, Розалія Марчук, донька Федя, Марта Яцків, донька Костя, Павло Чущак, син Федя, Микола Коплак, син Олекси, Розалія Лаврик, донька Мартина, Андрусь Гнатів, син Йосифа, Варвара Савчин, донька Пилипа.

1910: Онуфрій Коплак, син Івана і Анни, Варвара Марків, донька Сеня і Фесі, Павло Гнатів, син Онуфрія і Анни, Василь Марків, син Ілька і Досі, Юстина Янів, донька Гриня і Клавдії, Розалія Ключак, донька Яця і Матрони, Марія Гнатишин, донька Івана і Марії, Марта Яцків, донька Олекси і Розалії, Марія Лунів, донька Павла і Розалії, Іван Смолій, син Матія і Анни, Марта Попович, донька Осипа і Еви, Парашка Джуджук, донька Тимка і Юлії, Василь Савчин, син Данила і Полаги, Варвася Стинавська, донька Панька і Деодори, Анна Николин, донька Варвари Николин, Дмитро Чущак, син Федя і Анни, Дмитро Станович, син Акакія і Касі, Анна Шиналь, донька Прокопа і Марії, Олекса Дутчин, син Гриня і Розалії, Никола Тарас, син Михайла і Касі, Анна Плитин, донька Корнеля і Розалії.

1911: Розалія Савчин, донька Кіндрата і Марії, Анна Ільків, донька Николи і Парашки, Іван Лях, син Василя і Розалії, Дмитро Плита, син Павла і Марії, Михайло Лях, син Івана і Марії, Павло Щур, син Макара і Марії, Марія Джуджук, донька Григора і Варвари, Анна Ключак, донька Василя і Таці, Никола Сурма, син Петра і Таці, Олекса Карпин, син Онуфрія і Марії, Юстина Костів, донька Івана і Варвари, Михайло Савчин, син Федя і Олени, Олекса Попович, син Карпа і Пелагії, Розалія Попович, донька Василя і Анни, Розалія Данилів, донька Олекси і Анни, Юстина Карпин, донька Максима і Матрони, Онуфрій Гоцинець, син Петра і Катерини, Онуфрій Марків, син Дмитра і Євдокії, Марія Кокун, донька Дмитра і Юлії, Розалія Савчин, донька Петра і Теклі, Анна Гнатишин, донька Гната і Євфрозини, Анатазій Гнатишин, син Кирила і Олександри, Февронія Джуджук, донька Марка і Пелагії, Олекса Янів, син Михайла і Євдокії, Іван Данилів, син Данила і Агарії, Іван Попович, син Антонія і Теклі, Микола Марків, син Гната і Соломії, Михайло Попович, син Якова і Парашки, Марта Савчин, донька Пилипа і Теодозії, Юстина Николин, донька Василя і Варвари, Дмитро Гнатів, син Івана і Марії, Розалія Костів, донька Анни Костів, Андрій (Андрусь) Ільків, син Якова і Анни, Парашка Яцків, донька Василя і Розалії, Анна Джуджук, донька Сидора і Теодозії, Михайло Лаврик, син Андрія і Анни, Пилип Ключак, син Івана і Розалії, Андрій Яцків, син Олекси і Розалії, Катерина Коплак, донька Тимка і Анни, Варвара Марчук, донька Федя і Анни, Олекса Попович, син Германа і Анни, Михайло Костів, син Василя і Анни, Марія Плита, донька Павла і Марії, Ізидор Гнатів, син Атанаса і Марії.



Создан 20 апр 2012